אודותינו

משרדנו עוסק במתן שירותי יחסי ציבור, דוברות וייעוץ תקשורתי לחברות, ארגונים ולעסקים הן בתקשורת הארצית, האלקטרונית והכתובה והן בתקשורת הירושלמית.
משרדנו פועל משנת 2004 ועוסק במגוון תחומים: עסקי, ציבורי, נדל"ן, ספורט ואקדמיה.
משרדנו מלווה תקשורתית אירועים גדולים של עיריות, מועצות מקומיות, חברות ועמותות תוך פעילות תקשורתית ענפה, מוצלחת ופורייה עם אמצעי המדיה המרכזיים בישראל.
פעילות משרדנו מתמקדת בירושלים והסביבה כאשר המומחיות שלנו היא הכרת השפה "הירושלמית" על בוריה. לצד הבנה עמוקה ויסודית את הDNA- הירושלמי, משרדנו נמצא בקשרי עבודה ענפים עם מובילי הדעה בירושלים, עיריית ירושלים ,ארגונים וחברות מובילות בעיר, תוך ניסיון רב שנים של עבודה בשטח והכרת האופי המיוחד של העיר הקדושה והמורכבת בעולם.
אנו נשמש כ"שגרירים" של חברתכם בירושלים והסביבה הן ברמה התקשורתית והשיווקית והן ברמת קידום מטרות ויעדי החברה בירושלים, חיבורים ושיתופי פעולה עסקיים עם ארגונים ,עסקים וועדי עובדים מובילים ומשפיעים.
כמו-כן ,למשרדנו ניסיון בהתמודדות עם משברים תקשורתיים ומינופם להצלחה. כחלק מתוכנית העבודה אנחנו מבצעים הערכה של משברים אפשריים וסימולציות להתמודדות איתם וזאת כדי למזער את גורם ההפתעה ולמקסם את השליטה על הפן התקשורתי.
כמו כן ,במשרדנו מחלקה לשיווק וקידום אירועי ספורט לעיריות, מועצות ,למחלקות ספורט ולארגונים. אנו מתאימים את עצמנו על פי צרכי הלקוח ומעניקים "חבילת שיווק מושלמת" לאירוע ספורט הכוללת – יחסי ציבור בתקשורת הארצית והמקומית ,קמפיין פרסומי ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים לאירוע. משרדנו נמצא בקשרי עבודה פוריים עם מוסדות ומועדוני הספורט המובילים בישראל לצד כוכבי העבר הגדולים של הספורט הישראלי.
בנוסף, לרשותנו מחלקת דיגיטל וניו מדיה המקדמת פעילות ענפה להגברת המודעות והחשיפה לחברה / ארגון ברשתות החברתיות.

אודות בעלים דן שושני :
ירושלמי שורשי, בעל תואר ראשון בתקשורת (.B.A) מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני במשפטים (M.A.) מאוניברסיטת בר-אילן. עוסק בתחום התקשורת קרוב לשני עשורים. החל את דרכו המקצועית בתקשורת כבר בגיל צעיר ברדיו ירושלים ( (101 FMהרדיו האזורי של ירושלים ככתב והמשיך כעורך ומגיש ברדיו הירושלמי וככתב ספורט ב"רדיו ללא הפסקה" (103 FM) .שימש ככתב ב"מעריב", "ידיעות ירושלים" ובמקומונים במבשרת ציון, מעלה אדומים וגבעת זאב.
כיהן כדובר קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים במשך ארבע שנים.
קרדיט צילום לתמונות באתר – באדיבות : עיריית ירושלים, חברת מוריה, חברת אחים חסיד, רשת מגדלי הים התיכון, ששון תירם וחברת אלטנרנטיבה 1
 

2018 © PiGroup